Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
11. edycja / 27 Listopada - 4 Grudnia 2017

NAJLEPSZA SCENOGRAFIA: Ares Ceylan za "Puppenspiel”, (Szwajcaria),

NAJLEPSZY SCENARIUSZ: Leo Favier za "Qui N’a Pas Sa Part D’Ombre” (Francja),

NAJLEPSZA REŻYSERIA: Juanjo Gimenez za "Timecode" (Hiszpania),

NAJLEPSZE ZDJĘCIA: James Watson za "The secret world of Foley” (Wielka Brytania),

NAJLEPSZY MONTAŻ: Matthew Jeffrey za "Henry” (Wielka Brytania),

NAJLEPSZY DOKUMENT: Piotr Malecki za "Budzik” (Polska),

NAJLEPSZA ANIMACJA: Lucie Sunkova za "L’Arbre” (Francja),

NAJLEPSZA FABUŁA: Jesper Vidkjaer Rasmussen za "Riders" (Dania),

NAJLEPSZA AKTORKA: Nikola Raczko za „Kroki” (Polska),

NAJLEPSZY AKTOR: Malcolm Ellul za “The Maltese Fighter” (Malta),

NAJLEPSZY POLSKI FILM: Klara Kochańska za "Lokatorki"

GRATULUJEMY!!!

Z ogromną przyjemnoscią publikujemy wyniki nominowanych filmów do tegorocznej edycji Festiwalu Grand Off.

SCENARIUSZ: Tramvai Do Parka Attraktcionov (Russia); 40 Days(Romania); Uprooted (Israel); The Good Boy (USA); Qui N'A Pas Sa Part D'Ombre (France).

REŻYSERIA: La Sacrifice D'Anna (France); Timecode (Spain); Fragmenty (Poland); Twine (UK); The Boy in the Ocean (Germany/Denmark).

MONTAŻ: Buddy (Holland); Sexo Limpio (Mexico); El Eden, (Columbia); Another Moonscape (Belgium); Henry (UK).

ZDJĘCIA: The Salt Man (USA/Iran/ UAE-ZEA/Armenia); The Secret World of Foley (UK); The Birds (Georgia); Forastero (Columbia); Adele En Aout (France).

AKTORKA: Kroki - (Poland); Lilly (Germany); A L'Arrache (France); ID (Saudi Arabia); La Distancia Entre Los Medanos (Argentina)

AKTOR: Picnik (Croatia); Two Worlds (Canada); Dying to Forgive (United Kingdom); The Maltese Fighter (Malta); A Buddy Already Dead (Greece).

FABUŁA: Las Razones Del Mundo (Mexico); Ameryka (Poland); Tout, Tout A Continue (France); Riders (Denmark); Piscina (Brasil); Zeppelin (Russia).

DOKUMENT: The Times of The Luthiers (Spain); Libera Espressione (Italy); Budzik (Poland); I am Congo (Kongo); Distant (Turkey)

ANIMACJA: Zaczyn (Poland); Anatomie Pavouka (Czech Republic); Arkhe (Turkey); L'Arbre (France); Child (Germany); Evo (Spain).

SCENOGRAFIA: Puppenspiel (Switzerland); Mars IV (France); Homunculo (Argentina); Outside (UK); This Is My Son (Ireland).

NAJLEPSZY POLSKI FILM: Oczy Mojego Ojca, Lokatroki, Toast, Interpretacje, Lila.

Wszystkim nominowanym serdecznie grtaulujemy!!!

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Dotacje:

Organizator:
Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa