Filmy nominowane 2023

Point Jordan

Pol Miró Sánchez

Hiszpania

Dzień D. Zagubiony i samotny za liniami wroga młody amerykański spadochroniarz wkrótce odkryje, że jego misja uległa zmianie.

Caillou

Anthony Chambeau

Martynika

Bezdomny i uzależniony od cracku Omar pali całą noc w namiocie Malii, prostytutki. Gdy budzi się następnego dnia okazuje się ze ona zniknęła. Gdy skutki cracku ustają, a niepokój mija wyrusza w poszukiwaniu przyjaciółki.

Austrian Bridge

Ahmad Azad

Iran

Film dokumentalny jest opowieścią o historii mostu Versak Został zbudowany 70 lat temu i do dzisiaj minęło 88 lat. Most Versak jest uważany za jeden z ważnych symboli narodu Iranu i kolei w kraju, który w tej epoce przyniósł dobrobyt gospodarczy, polityczny i kulturalny.

Il Pettirosso

Francesco Eramo

Włochy

Robin to akrobatka cyrkowa, która staje się ofiarą przemocy ze strony swojego partnera, klauna z tego samego cyrku. To pod chapiteau, sceną ich występów, kobieta będzie próbowała odzyskać swoje życie.

A mountain of memories

Julen Zubiete

Hiszpania

Julen podchodzi do Jose, jednego z ostatnich pasterzy w swoim miasteczku, chcąc pokazać sposób życia, który się kończy. W czasie, który oboje spędzają razem, otwierają się drzwi do przeszłości i można obserwować to, co pozostało za sobą.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizator:

Współfinansowanie:

Współorganizator:

Organizator

Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.