Lista filmów nominowanych

Ogłaszamy listę filmów nominowanych do 14. edycji festiwalu GrandOff.

Best Script /Najlepszy Scenariusz
1. The Girl in the Jeep /Russia /Alexy Zuev
2. Talent /Russia /Oleg Ageychev
3. Curl /Israel /Sigalit Liphshitz, Shalom Hager
4. Alien /South Korea /Jegwang Yeon
5. Cargo /Germany /Christina Tournatzés

Best Directing /Najlepsza Reżyseria
1. 450 Euro with Wifi /Spain /Gabriel Beitia
2. Guilty /Italia / Edoardo Paoli
3. Fabiu /Austria /Stefan Langthaler
4. On a Roll /Spain /Ignacio Estaregui
5. Nina /Bulgaria /Hristo Simeonov

Best Cinematography /Najlepsze Zdjęcia
1. Sztangista/Weightlifter /Poland/Ukraine /Dmytro Suchołytkyj-Sobchuk
2. Brooklyn Park /USA /Nikola Duravcevic
3. The Man Who Planted a Forest /Indie /Sajeed A
4. The Invisible Monster /Spain /Javier Perez de Petinto, Guillermo Fesser Perez De Petinto
5. The Land of Ants /Iran /Isa Babae

Best Editing /Najlepszy Montaż
1. 27 Second Memory /Russia /Ivan Kachalin
2. Baitullah /India /Jitendra Rai
3. Bonbon-the Musical /Germany /Daniel Meier
4. Panta Rhei /Germany /Lukas Gawenda
5. Best Wishes /Italy /David Fratini

Best Production Design /Najlepsza Scenografia
1. Ghost of Spacetime /Marocco /Karim Tajouaout
2. Sergi &Irina /Spain /Alex Tejedor, Miquel Verd
3. The Next One /Czech Republic /Dominik György
4. The Other /India /Saman Hosseinpour, Ako Zandkarimi
5. Emperor /Germany /Jannis Alexander Kiefer

Best Actress /Najlepsza Aktorka
1. Distancies /Spain /Ana Villa
2. Florence /USA /Diane Kelber
3. In this Land We’re Briefly Ghost /Myanmar /Kathy Arfa Htwe
4. Break Off /Turkey /Reyhan Özdilek
5. The Tears' Thing /France /India Hair

Best Actor /Najlepszy Aktor
1. Bodyman /USA /W. Earl Brown
2. Dogwatch /Austria /Rainer Wöss
3. Freed /France /Alassane Diong
4. Saba /Iran /Siavash Cheraghipour
5. The Last Caravan /Israel / Daniel Hash

Best Fiction /Najlepsza Fabuła
1. Command / Iran /Farshid Abdi
2. Comitted /Israel / Lee Gilat
3. Mirror /United Kingdom /Rob Zywietz
4. Duo /India /Sachin Shivaji Chavan
5. Tribe / Spain /Sergi Merchan

Best Documentary /Najlepszy Dokument
1. Blueprint For a Future /USA /Joe Pisciotta
2. Salt /Russia /Vladimir Eysner
3. The Girl with Blue Eyes /United Kingdom /Alireza Mirasadollah
4. The Stone Guest /Russia /Marina Fomenko
5. Under a Shiny Sky /Syria /Ahmed Mücahid Aydoğan

Best Animation /Najlepsza Animacja
1. Butterflies In Berlin /Germany /Monica Manganelli
2. Kite /Portugal /João Pombeiro
3. Metro /Russia /Valentin Tyuterev
4. Tangle / Iran /Maliheh Gholamzadeh
5. The Crossing /United Kingdom /Chris Shaw

Best Polish Movie /Najlepszy Film Polski
1. Bransoletka /Bracelet /Poland /Jakub Dobkiewicz
2. Czempion /Champion /Poland /Grzegorz Porzeziński
3. Festyn /Picnic /Poland /Grzegorz Krawiec
4. Szklane negatywy /Glass negatives /Poland /Jan Borowiec
5. Stary człowiek i wiadro /The old Man and the bucket /Poland /Tomasz E.Rudzik

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Dotacje:

Organizator:
Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa

Please publish modules in offcanvas position.